Policia Rrugore me një Lamborghini të re, u sekuestrua në Elbasan

Makina luksoze e cila iu sekuestrua Arjan Kamamit ditën e sotme në Elbasan do të përdoret nga Policia e Rrugore.

Advertisements

Arjan Kamami ishte dënuar në Belgjikë për shfrytëzim prostitucioni dhe gjithashtu iu sekuestrua edhe hoteli.

Po ashtu u sekuestruan pasuritë edhe të shtetasit Uard Kaloti, edhe ky nën akuzë për Veprat Penale “Shfrytëzim Prostitucioni” dhe ‘Pastrim të produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale’.

Advertisements

Artikulli paraprak“Fruthi përhapet si flaka e kashtës”, mjeku i njohur ngre alarmin dhe apelon qytetarët: Ja si ta parandalojmë
Artikulli tjetërMeritoni e prek në vende intime, Ilnisa: Dua të ha një gjë të ëmbël(Video)