Meritoni e prek në vende intime, Ilnisa: Dua të ha një gjë të ëmbël(Video)

Dyshja Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, janë treguar të papërmbajtshëm para kamerave. Moderatori e prek gazetaren në vende intime, pa u shqetësuar për praninë e kamerave, teksa të dy qëndronin në dhomën e gjumit duke biseduar.

Advertisements

Meriton Mjekiqi, shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar aspak.

Ndërsa në momentin që u shtrinë në krevat, dyshja u mbuluan me çarçaf dhe shkëmbyen puthje.

Advertisements

“Larg nga unë, t’i nuk ke limite”, i drejtohet Ilnisa në një moment, më pas i kërkon: “Shko më merr një kos frutash, dua të ha një gjë të ëmbël. (Qesh)”.

Artikulli paraprakPolicia Rrugore me një Lamborghini të re, u sekuestrua në Elbasan
Artikulli tjetërHakerat iranianë sulmojnë faqen zyrtare e webit të Institutit Shqiptar të Statistikave(FOTO)