Thyen xhamat e dyqanit dhe grabitet një shumë parash gjatë natës, në kërkim një person

Policia raporton se autori ka vepruar i vetëm duke thyer xhamin e këtij minimarketi.

Advertisements

Shuma e vjedhur në objekt është rreth 50 mijë lekë të vjetra si dhe sende të vogla. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Njoftimi i plote:

Advertisements

Fier/Informacion paraprak

Gjatë orëve të natës, në lagjen “Apollonia”, Fier, në dyqanin ushqimor në pronësi të shtetasit A. L., një shtetas i paidentifikuar, ka thyer xhamin e dyqanit dhe ka marrë 5000 lekë.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Artikulli paraprakTemperaturat e ulëta zbardhin dy qytete në veri të vendit/ Dëbora arrin deri në 30 cm lartësi, në disa akse probleme me qarkullimin
Artikulli tjetërE trishtë! E çuan për mjekim, familja e merr foshnjën të vdekur