E trishtë! E çuan për mjekim, familja e merr foshnjën të vdekur

Policia e Kosovës ka nisur hetimin për vdekjen e një foshnje të premten.

Advertisements

Siç ka thënë Policia, foshnja po trajtohej në spital dhe nuk dihet se si ka vdekur.

“Viktima foshnje e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, në rrethana ende të panjohura ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e PK-së.

Advertisements

Artikulli paraprakThyen xhamat e dyqanit dhe grabitet një shumë parash gjatë natës, në kërkim një person
Artikulli tjetërShëtitje me kuaj në borë, pamjet mahnitëse nga Korça