Të gjithë sytë tek ajo, Dua Lipa bën paraqitje në “Critics Choice Awards”

Dua Lipa u paraqit elegante me një fustan të kuq në “Critics Choice Awards” në Santa Monica të SHBA-ve.

Advertisements

Dua shkëlqeu me një fustan të kuq pa rripa, i cili përputhej me flokët e saj me ngjyrë të kuqe të errët, shkruan DailyMail.

Ceremonia e “Critics Choice” u zhvilluan në Barker Hangar në aeroportin Santa Monica në Santa Monica, Kaliforni të dielën.

Advertisements

Kjo ceremoni nderon arritjet më të medha si në prodhim filmash ashtu edhe në programet televizive gjatë një viti.

Artikulli paraprak“Me pikëllim të thellë dhe zemra…”! Vdes gruaja e futbollistit shqiptar
Artikulli tjetër“Po kërkon hakmarrje, qenke fare ti”, Rike Roçi e la pa biletë kthimi, Meri Shehu përplaset ashpër me modelen: Jam më VIP se ty