“Me pikëllim të thellë dhe zemra…”! Vdes gruaja e futbollistit shqiptar

Kaltrina Fazliu-Shillova është ndarë nga jeta në moshë të re, në orët e para të së hënës. Lajmi është njoftuar nga familjarët e saj përmes rrjeteve sociale, shkruan Indexonline.

Advertisements

“Sot me dt: 15/01/2024 vajza jone ndërroi jete! Ju njoftojmë se varrimi bëhet me ikindi ne fshatin Zllatar- komuna Prishtinë! Të pikëlluar familja Fazliu-Shillova!”, thuhet në njoftim.

Për vdekjen e saj ka njoftuar edhe bashkëshorti i saj, Alban Shillova, i cili është futbollist dhe ka qenë pjesë e klubeve si Malisheva e Prishtina.

Advertisements

“Me pikëllim të thellë dhe zemra të thyera ju njoftojmë që Kaltrina jonë e dashur ndërroi jetë! Varrimi bëhet me namazin e ikindisë në fshatin Zllatar”, thuhet në njoftimin e tij.

Artikulli paraprakAvokati: Kush jep lekë fiton procesin gjyqësor në Shqipëri, të tjerët pas vdekjes!
Artikulli tjetërTë gjithë sytë tek ajo, Dua Lipa bën paraqitje në “Critics Choice Awards”