“Po kërkon hakmarrje, qenke fare ti”, Rike Roçi e la pa biletë kthimi, Meri Shehu përplaset ashpër me modelen: Jam më VIP se ty

Për t’u bërë pjesë e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi qëndroi për disa orë në një vinç, në temperatura nën zero gradë Celsius.

Advertisements

Por, Vëllai i Madh e shpërbleu konkurrenten, duke i dhënë të drejtën të shpërndajë biletat e Lori Caffe. Ndonëse në shtëpi mbrëmjen e kaluar hynë 18 banorë, në vazo ndodheshin 16 bileta. Në zgjedhjen e saj, Rikja vendosi të lërë pa biletë Ilnisa Agollin dhe Meri Shehun. Kjo e fundit, shprehu menjëherë pakënaqësinë dhe debatoi me Riken.

Rike: Më vjen keq Meri… meqë ndihesh më VIP se unë

Advertisements

Meri: Unë jam më VIP se ty, jo vetëm se ndihem

Rike: Meri më ka thënë që është më VIP se unë

Meri: Po vazhdoj, se kujton se na trembe ti! Ti po tregon që po kërkon hakmarrje. Qenke fare ti

Artikulli paraprakTë gjithë sytë tek ajo, Dua Lipa bën paraqitje në “Critics Choice Awards”
Artikulli tjetër“Shenjat që vihen re para lëkundjeve”, sizmologu i njohur tregon se si duhet të reagoni në raste tërmeti