Surpriza e motit për ditën e sotme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Reshjet e shiut me intensitet të ulët pritet të jenë prezente në veri të vendit dhe në zonat bregdetare.

Advertisements

Në zonat malore në veri të vendit reshjet pritet të jenë në formën e dëborës me intensitet të ultë. Era do të fryjë nga verilindja-juglindja me shpejtësi mesatare 1-8m/s, duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës nga 1 ballë.

Temperaturat parashikohen:

Advertisements

në zonat bregdetare 3 deri 13°C

në zonat malore -2 deri 6°C

në zonat e ulëta 1 deri 12°C

Artikulli paraprakKëmbimi valutor për ditën e sotme/ Çfarë po ndodh me monedhat e huaja, ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro
Artikulli tjetërFamilja e raportoi të “zhdukur”, ish-fituresi i “Big Brother” gjendet tapë në alkool