Së shpejti nis BBV3, kush është ish-futbollisti që pritet të bëhen pjesë e garës

Pas ish-lojtarit të Kombëtares, Klodian Duro, zërat pranë produksionit, bëjnë me dije se një tjetër ish futbollist do të bëhet pjesë e ‘Big Brother Vip 3’.

Advertisements

Thuhet se është Gabriele Mezini. Gabriele ka luajtur si mesfushor në Kombëtaren U19 dhe me skuadrën e Korabit.

Ai gjithashtu është edhe i njohur për showbizin, pasi vite më parë ne media thuhej se kishte një marrëdhënie me Klea Hutën, pasi shiheshin në shoqërinë e njëri tjetrit.

Advertisements

Ndërkohë emra të tjerë që përflitet se do të jenë pjesë janë: Olsi Bylyku, Graciano Tagani, Alfio Rrotani, Cubi Metkaj, Endrik Beba, La Fazani, Fatjon Kuqari, Ksenja Shoshaj, Roza Lati, Sara Gjordeni, Albi Nako, Ekaterina dhe vjehrra, Rike Roci, Dj Sardi, Drin Zeqo.

Artikulli paraprak“Harroi që çuni babit i vinte 500€ në ballë”, Rike Roçi sulmon keq Dojna Memën: Mos bëj si moraliste
Artikulli tjetërGjyshja dhe nipi konfliktohen me çiftin në Bilisht, njëri i thyen xhamin e makinës, tjetra i gjuan bashkëshortes