Gjyshja dhe nipi konfliktohen me çiftin në Bilisht, njëri i thyen xhamin e makinës, tjetra i gjuan bashkëshortes

Policia ka nisur procedim penal ndaj shtetasve E.Xh, 24 vjeç dhe B.Xh, 62 vjeçe (gjyshja).

Advertisements

Gjyshja dhe nipi janë përfshirë në një konflikt me një çift. 24-vjeçari ka thyer xhamin e automjetit të çiftit dhe ka goditur në fytyrë bashkëshorten e shtetasit A.A.

“E. Xh., 24 vjeç dhe B. Xh., 62 vjeçe (gjyshja e tij) banues në Bilisht, Devoll, pasi dyshohet se 24-vjeçari ka dëmtuar xhamin e automjetit të shtetasit A. A., 41 vjeç, banues në Bilisht, ndërsa 62-vjeçarja është konfliktuar dhe ka dëmtuar në fytyrë bashkëshorten e shtetasit A. A”, njofton policia.

Advertisements

Artikulli paraprakSë shpejti nis BBV3, kush është ish-futbollisti që pritet të bëhen pjesë e garës
Artikulli tjetërDetajet e reja, si e vrau polici gruan shqiptare dhe dy fëmijët?