“Harroi që çuni babit i vinte 500€ në ballë”, Rike Roçi sulmon keq Dojna Memën: Mos bëj si moraliste

Moderatorja e emisionit investigativ “Piranjat”, Dojna Mema ishte e ftuar në emisionin “Oxygen”, ku një deklaratë e saj është bërë virale. Dojna foli për ‘mbipopullimin’ e ekraneve shqiptare nga vajzat e Instagramit duke nënkuptuar që po shkelin në televizione vajza të patalentuara.

Advertisements

Por këtë deklaratë nuk e ka pritur mirë ish-banorja Big Brother Rike Roçi, e cila ka shpërthyer në një koment ndaj Dojnës.

“Harroj kjo qe cuni babit … i vente 500 euro ne ball dhe ju benin syte me zemra kesaj …I urrej vajzat qe bejn si moraliste dhe pastaj nga mbrapa jan me keq” – komenton Rike në videon e postuar ku më pas dhe është fshirë komenti.

Advertisements

Ajo i referohet këtyre pamjeve të cilat janë bërë vite më parë, kur Dojna Mema intervistoi Erik Fullanin gjatë një videoje Live

Artikulli paraprakE zbuluan me “Booking”/ “Elle España” shpall Vlorën si “Maldivet e Evropës”, destinacioni kryesor për 2024-n
Artikulli tjetërSë shpejti nis BBV3, kush është ish-futbollisti që pritet të bëhen pjesë e garës