Partnerja e re e Lekës, mike e vjetër e Elias?

Lidhja e princ Lekës me fotografen, Blerta Celibashi nuk është më një sekret pasi fotoja e tyre në aeroportin e Budapestit teksa po largoheshin për të festuar Vitin e Ri është bërë publike.

Advertisements

Dhe i vetmi “reagim” i Princit ishte të postonte disa foto nga Budapesti si për të konfirmuar gjithçka.

Një detaj i ri ka dalë nga kjo histori pasi duket se Blerta ka qenë një admiruese e dashurisë së çiftit mbretëror. Prej më shumë se 4 vitesh ajo i bënte like rregullisht në fotot familjare të çiftit.

Advertisements

Siç thuhet, vajzat kanë patur edhe një miqësi më njëra-tjetrën.
Elia në një farë mënyre ka konfirmuar ndarjen nga princi pasi ka postuar një foto urimi për Vitin e Ri në të cilën ajo ka pozuar vetëm me familjen e saj dhe pa praninë e Lekës.

Artikulli paraprakAksident në vend/ Kamioni përplaset me veturën, tre të plagosur
Artikulli tjetër“Policia e Shtetit ka shumë informacion mbi fatin e Ervis Martinajt, por…”- Balla: Po bëjmë gjithçka është e mundur për t’i shkuar në fund kësaj çështjeje