Aksident në vend/ Kamioni përplaset me veturën, tre të plagosur

Këtë të enjte, një aksident rrugor ka ndodhur në Murrash të Librazhdit .

Advertisements

Mësohet se janë përplasur një kamion dhe një veturë.

Si pasojë, janë plagosur tre persona.

Advertisements

Artikulli paraprakU tha se Ledion Liço do të moderonte sezonin e 3 të BBVA, por krahë tij do të jetë…(Foto)
Artikulli tjetërPartnerja e re e Lekës, mike e vjetër e Elias?