U tha se Ledion Liço do të moderonte sezonin e 3 të BBVA, por krahë tij do të jetë…(Foto)

Më 13 janar 2024 do të çelë siparin edicioni i tretë i reality shoë-t më të ndjekur në Shqipëri Big Brother Vip Albania.

Advertisements

Pasi u zyrtarizua se këtë edicion do ta prezantonte Ledion Liço,

mesa duket surprizat sapo kanë nisur ende pa filluar zyrtarisht sezoni i ri.

Advertisements

Në profilin e formatit në Ëikipedia krahë emrit të Ledionit është shtuar dhe emri i moderatores ‘ikonë’ të spektaklit Arbana Osmani.

Artikulli paraprakE rrahu polici në lokal, por u dënua viktima! Qytetari bën 8 muaj burg kot
Artikulli tjetërAksident në vend/ Kamioni përplaset me veturën, tre të plagosur