Ngjarje e rëndë në shtëpinë e futbollistit të njohur, grabitësit i vrasin tezen dhe plagosin nënën e tij

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Meksikë, ku të afërmit e lojtarit të AEK-ut, Rodolf Pizarro, kanë përjetuar një sulm vrasës.

Advertisements

Konkretisht, familja e meksikanit është grabitur, ndërsa tezja e tij është gjetur e vdekur.

Nëna e Pizarros është plagosur dhe është shtruar në spital.

Advertisements

Sipas mediave vendase, motivi kryesor i autorëve ka qenë grabitja, por nuk përjashtohet mundësia që grabitësit të donin të rrëmbenin nënën e futbollistit, ndërsa tezja e tij është qëlluar për vdekje.

Nëna e lojtarit të klubit grek është plagosur dhe është shtruar në spital në gjendje stabile, si edhe një person i familjes gjithashtu.

Ngjarjen e kishte denoncuar punonjësja e shtëpisë, e cila i gjeti disa orë pas grabitjes.

Artikulli paraprakPërplasen dy makina, plagoset çifti i të rinjve dhe një person tjetër! Detaje si ndodhi aksidenti
Artikulli tjetërE rëndë/ Nëna mbyt vajzën 4 vjeçare, dyshohet…