E rëndë/ Nëna mbyt vajzën 4 vjeçare, dyshohet…

Një ngjarje e rënda ka ndodhur në Los Anxhelos, ku policia gjeti të vdekur një vajzë 4 vjeçare, me nënën e saj të akuzuar për vrasjen e saj.

Advertisements

Oficerët morën një telefonatë në lidhje me vrasjen e një fëmije në Los Anxhelosit të enjten mbrëma, dhe menjëherë shkuan në vendngjarje, ku gjetën 4-vjeçaren pa ndjenja në një makinë.

Maria Avalos, 38 vjeç, e cila është nëna e fëmijës, është arrestuar menjëherë. Raporti i autopsisë i ekspertit mjekësor të qarkut të Los Anxhelosit, i publikuar të shtunën, vendosi se vdekja e fëmijës ishte një vrasje.

Advertisements

Në raportin e mjekësisë ligjore thuhet se vdekja e 4-vjeçares është shkaktuar nga “mbytja

Artikulli paraprakNgjarje e rëndë në shtëpinë e futbollistit të njohur, grabitësit i vrasin tezen dhe plagosin nënën e tij
Artikulli tjetërIsh-partneri tregon se çfarë përmbante letra që i shkroi Ledjonës