Meri shpërthen ndaj Ledjonës: ‘Qeke debile fare. Pse bën si by*** …’!(foto)

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, duket se kanë nisur që pas mbarimit të spektaklit të së shtunës.

Advertisements

Në ditën e parë të qëndrimit të tyre, banorët kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin. Një debat ishte mes Merit dhe Ledjonës, ku astrologia në një moment i kthehet gazetares “ti qenke debile fare, pse bën si by***”.

Pjesë nga debati:

Advertisements

Ledjona: As nuk dua të të njoh

Meri: Mos fol pra

Ledjona: Kam qejf të flas

Meri: E fol me vete

Ledjona: me ty

Meri: Me mua?

Ledjona: Po

Meri: Paske dëshirë të bëhesh e famshme

Ledjona: Shumë, të bëhem VIP si ty. Ja pra fytyra e VIP-it

Meri: U më marrsh të ligat

Ledjona: Po ti ke shumë, çfarë të të marr më parë unë ty

Meri: Po ik moj ti. Me njerëzit e duhur përdoret i njëjti fjalor.

Artikulli paraprak“Zonjat s’mbakan mend, mos vuani nga skleroza, na thoni t’ju japim ilaçe?”- Debate në forta në gjyqin e Shullazit dhe Lulzim Berishës!
Artikulli tjetër‘Gjino kape fikun’/ Feston sot ditëlindjen, si duket tani aktori i “14-vjeç dhëndër”(Foto)