Marrëdhënia me Luana Vjollcën, veprimi i fundit i Arbanës vendos pikat mbi “i”

Ditët e fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme të shumta për një konflikt të mundshëm të Arbana Osmanit dhe Luana Vjollcës, nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre sociale.

Advertisements

Ishte Luana ajo që postoi e para një foto ku shkruajti: Karma e ka merituar një gëzuar.

Kaq mjaftoi dhe thashethemet nisën, duke menduar që ky është një thumb për Arbanën.

Advertisements

Arbana mendohet se iu kundërpërgjigj nëpërmjet një fotoje ku shkruajti: A do arrijë profiteroli të mundë rekordet e tiramisu-së?

Ndërkohë, ditën e sotme Marina ka publikuar një foto të vajzës së saj Marget, ku i ka komentuar edhe Arbana duke shuar kështu zërat nëse moderatoret kanë nisur një “luftë” virtuale me njëra-tjetrën.

Ndonëse konflikti mendohet që është mes Arbanës dhe Luanës, komenti i saj duket që sqaroi gjithçka.

Sipas fjalëve që janë aluduar në rrjet, Arbana “i ka marrë” drejtimin e “BBV1” Luanës, duke bërë kështu, moderatoren të largohet nga Top Media.

Nuk është ende e sigurt nëse Luana e ka dashur moderimin e spektaklit apo thjesht përflitet për këtë.

Artikulli paraprakLa shtëpinë e BBV, ish-banori paralajmëron: Do tregoj gjithçka…
Artikulli tjetër“Rikthehet acari dhe…”, sinoptikani Hakil Osmani zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin në fundjavë: Nga nesër…