La shtëpinë e BBV, ish-banori paralajmëron: Do tregoj gjithçka…

Gani Gërmia ka pak ditë që ka lënë shtëpinë me vet dëshirë.

Advertisements

Kjo përshkak se sipas tij gjithçka e transmetuar kundrejt tij ishte gabim.

Ish banori më i përfolur i momentit para pak minutave paralajmëroj se sot në platformën “TikTok”, në një livestream do ti tregoj të gjitha.

Advertisements

“Nesër, më 12 janar, në orën 21:00, do të jem live në TikTok për të hedhur dritë mbi peripecitë dhe ngjarjet e fundit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Do flas për gjithçka, nga momentet më çmendura deri te historitë më të pabesueshme. Bashkohuni për një bisedë të paharrueshme dhe për të kapur momente ekskluzive! ”

Artikulli paraprakTërmeti i fuqishëm godet vendin fqinj, lëkundjet ndihen edhe në Pogradec
Artikulli tjetërMarrëdhënia me Luana Vjollcën, veprimi i fundit i Arbanës vendos pikat mbi “i”