Krijohet çifti i parë në “Big Brother Vip”? Bardhi puth banoren, çfarë ndodhi mes dyshes(Video)

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Bardhi, përpara se të flinte ka puthur në qafë Sarën në “Big Brother VIP”.

Advertisements

Menjëherë pas kësaj, banorja është ndier në siklet dhe duke qeshur i ka kërkuar artistit që të largohet, pasi po lënë nam.

“Çohu dhe ik se lamë nam, shpejt”,– shprehet Sara.

Advertisements

Ditët e fundit, dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa kjo gjë është vënë re edhe nga ana e banorëve të tjerë, të cilët e komentuar afërsinë e tyre.

Artikulli paraprak“E ke mall tritol fare” – Si ra në grackë trafikanti nga agjenti i infiltruar i policisë(ZBARDHEN PËRGJIMET)
Artikulli tjetërAtentat me armë zjarri shqiptarit në Greqi!