Kiara Tito shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore(foto)

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është duke shijuar shtatzëninë e saj por mesa duket jo çdo gjë po shkon ashtu siç duhet.

Advertisements

Ajo ka treguar se momentalisht nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të rrjetit social “Instagramit”, Kiara ka publikuar një “selife”, në të cilën duket paksa e lodhur dhe bashkangjitur saj, ka shkruar se është në një gjendje gripale.

Advertisements

“Një herë në muaj me grip. Epo mirë…”, shkruan moderatorja në postimin e bërë në “Instastory”.

Artikulli paraprakArgita në krye të PD? Këlliçi habit me deklaratën: Edhe pse e bija e Berishës…
Artikulli tjetër3 të vdekur nga përplasja e dy trenave në Indonezi, 28 të plagosur