Ish-agjenti i FBI-së Charles McGoningal i varur nga s**si, ish e dashura: Kërkonte 5 herë në ditë

Në një intervistë për Daily Mail, Allison Guerriero, ish-partnerje e ish-agjentit të FBI-së, Charles McGoningal, ka rrëfyer disa histori për marrëdhënien e tyre dhe jetën e tyre seksuale.

Advertisements

Allison tregon se ish-agjenti i FBI-së ishte i fiksuar pas seksit dhe donte të kryente marrëdhënie tre, katër, madje dhe pesë herë në ditë. Madje ajo shpjegon se Charles i vendoste dhe emra seancave intime të tyre, si rrjedhojë e vendit ku ndodheshin.

“Charlie ishte spektakolar në seks… ai ai donte të kryente marrëdhënie seksuale tre, katër dhe madje pesë herë në ditë”, tha Guerriero, për DailyMail. “Ne përfunduam duke jetuar së bashku për gati 16 muaj dhe ai donte seks çdo ditë. Pra, kjo ishte shumë seks.’

Advertisements

‘Ne filluam ta emërtojmë atë. Kështu që sapo të vinte moti i ftohtë, ai dilte dhe merrte kafen time në mëngjes dhe kthehej në shtëpi dhe thoshte, është koha e seksit latte me mente ose seksi latte me kungull, ose çfarëdo shije.’

Guerriero, vetë një ekspert sigurie, vazhdoi: ‘Një herë ishte vajza e tij, Sarës ishte ditëlindja e 18-të dhe ai tha, seksi i ditëlindjes së 18-të të Sarës. Dhe unë isha sikur, në rregull, kjo është pak e çuditshme.

Zbulimet intime të Guerriero-s në një intervistë tepër të sinqertë dhe shpesh të zhurmshme në DailyMail vijnë ndërsa McGonigal përgatitet për një dënim me burg prej 50 muajsh të dhënë në Nju Jork për pastrim parash dhe komplot me një oligark rus të sanksionuar që ai duhej të hetonte.

Ai gjithashtu përballet me një dënim të mëtejshëm në Uashington DC më 16 shkurt, pasi pranoi se kishte fshehur 225,000 dollarë në para të gatshme që kishte negociuar nga një ish-anëtar i shërbimit secret shqiptar, Agron Nezaj.

Artikulli paraprakAtentat me armë zjarri shqiptarit në Greqi!
Artikulli tjetërIlnisa i kërkon Meritonit të shtrihet afër saj, në një krevat!(Foto)