Ilnisa i kërkon Meritonit të shtrihet afër saj, në një krevat!(Foto)

Ilnisa dhe Meritoni janë parë gjatë mbrëmjes shumë të afërt me njëri-tjetrin, në një krevat.

Advertisements

Gjatë një bisede, kur i ka parë shumë të afërt dyshe, Sara i është drejtuar Meritonit: Bebi jot është një xheloze e vogël, ka nevojë për përkëdhelje shumë.

Ndërkohë Ilnisa i ka kërkuar Meritonit të flejë me të në një krevat.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Ilnisa- Sarës: Ma ke marrë Bardhin sot, nuk ma kë lënë gjithë ditën po hajt më.

Sara: Po çe do, sot u kujtove për këtë ti?

Ilnisa: Jo unë jam kujtuar çdo ditë për atë.

Sara-Meritonit: Bebi jot është një xheloze e vogël, ka nevojë për përkëdhelje shumë.

Ilnisa: Kush unë?

Sara: Po! Shkrihet fare, mbaron, vdes, vetëm ta duash, ta përkëdhelësh, ta duash.

Ilnisa: Po, për atë punë kam lindur.

Sara: Sa lozonjare është.

Ilnisa-Meritonit: Këtu do flesh? Sa beb i vogël që je

Artikulli paraprakIsh-agjenti i FBI-së Charles McGoningal i varur nga s**si, ish e dashura: Kërkonte 5 herë në ditë
Artikulli tjetërE rëndë/ Ndërron jetë në punë një person