Humbje e madhe për kinematografinë, ndërron jetë parakohe aktori i njohur

Aktori i “Beverly Hills, 90210” dhe “General Hospital” nga “Port Charles”, David Gale, ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare.

Advertisements

Humbje e madhe për kinematografinë, ndërron jetë parakohe

Motra e Gayle, Katie Colmenares, njoftoi lajmin për vdekjen e tij në Instagram të premten. Shkaku i vdekjes së aktorit nuk është bërë i ditur.

Advertisements

“Nuk ka pasur asnjë ditë të vetme në jetën time që të mos ishe me mua, pranë meje. Gjithmonë shoku im më i mirë, i gatshëm të përballej me çdo gjë dhe këdo. Unë kurrë nuk do të jem e njëjta, por do të të mbaj aq fort çdo ditë në zemrën time, person i bukur, i dashur, i mrekullueshëm që më mungon çdo sekondë të çdo dite përgjithmonë.”, shkroi e motra.

Artikulli paraprakArsyeja e frikshme pse kangurët futen në ujë dhe presin të tjerët t’i afrohen
Artikulli tjetër“Super Lisi”/ Fansat surprizojnë me dron gazetarin e kronikës