“Super Lisi”/ Fansat surprizojnë me dron gazetarin e kronikës

Fansat kanë vendosur të surprizojnë Lisin ditën e sotme në Big Brother. Për gazetarin e kronikës në Fax News fansat sollën një dron sipër shtëpisë së Big Brother me një baner ku shkruhej: “Super Lisi!”

Advertisements

Nga ana tjetër dëgjohet Lisi tek thotë refrenin e këngës së Ardit Gjebreas: Ja, ja, ja ku jam! Elvis Myrta vendosi të hynte në shtëpinë e Big Brother natën e parë të spektaktlit.

Ai ka arritur të fitojë deri më tani zemrat e publikut me karizmën e tij dhe origjinalitetin e batutave të tij, ç’ka e bën atë të veçantë nga të tjerët me natyralitetin e tij kudo.

Advertisements

Artikulli paraprakHumbje e madhe për kinematografinë, ndërron jetë parakohe aktori i njohur
Artikulli tjetërE rëndë/ Bie guri nga mali, i zë këmbët dhe e bllokon 25-vjeçarin në shtëpi