Gruaja ekzekuton burrin me thikë në orët e para të mëngjesit

Një krim i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kalkidë, kur një grua ka vrarë me thikë një burrë.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur pak pas orës 08:00 të mëngjesit në rrugën kryesore të Kalkidës pranë gjimnazit të 4-të.

Banorët e zonës, por edhe Policia e mbërritur në vendngjarje, po përpiqen të kuptojnë motivet që e shtynë gruan të vrasë burrin fatkeq.

Advertisements

Menjëherë janë njoftuar autoritetet lokale të policisë dhe po hetojnë rastin.

Artikulli paraprakArti në zi, shuhet në moshën 60-vjeçare këngëtari i dashur nga publiku
Artikulli tjetër“Mos e quaj zhargavinë se është gjynah”, Egla këshillon Merin të mos ofendojë Rozën, asterologes s’i del inati: Unë ia…