Egla dhe Ilnisa në “luftë” pasi në shtëpi vidhen…(Video)

Lufta e cigareve në spektaklin televiziv “BBV3” sapo ka nisur. Në debat janë përfshirë Egla dhe Ilnisa pasi, aktorja e humorit i ka dhënë cigare Ilnisës dhe pretendon që ajo nuk e ka falënderuar.

Advertisements

Egla: Dje të kam dhënë cigare dhe s’më ke thënë as faleminderit. Dërgove dikë për të marrë cigaren.

Ilnisa: Dje ma dhe ti vetë nuk dërgova njeri, por unë dje kam pasur cigare.

Advertisements

Kujtojë se dje Ledjona dhe Gabriele kanë “vjedhur” cigare tek vendi sekret i njërit prej banorëve por nuk dihet nëse këto kanë qenë cigaret e Ilnisës.

Artikulli paraprak“Ik, mos më çaj kokën”! Roza i sulet Julit: Ore karagjoz, mos i jep gojës se
Artikulli tjetërVrau kunatin pasi dyshonte se i përdh**onte vajzën, i afërmi i Fatmir Tarellarit tregon se çfarë ndodhi në varrimin e të riut