“Ik, mos më çaj kokën”! Roza i sulet Julit: Ore karagjoz, mos i jep gojës se

Një ndër debatet që ka shpërthyer në BBV3 ka qenë ai i Roza Latit dhe Jul Dedës, ku ky i fundit shprehet se publiku e ka sharë Rozën.

Advertisements

Roza Lati është prekur nga kjo deklaratë e aktorit dhe i është kundërvënë, duke i thënë se është karagjoz dhe se duhet të bëjë kujdes çfarë flet.

Nuk është mirë që të shtyjë urrejtje në publik, ndërsa Juli shprehet se e ka thënë me shaka dhe se nuk ishte diçka serioze.

Advertisements

Jul Deda: Nuk mendoj se të kanë sharë.

Roza Lati: Po e the.

Jul Deda: Po ja futa kot.

Roza Lati: Kujdes çfarë nxjerr nga goja.

Jul Deda: Neve na kanë sharë të gjithëve, kështu unë besoj.

Roza Lati: Mos shty urrejtje.

Jul Deda: Ndaj teje?

Roza Lati: Jo në përgjithësi. Unë mendoj që Rozën e kanë sharë sot, çfarë është kjo? Mos shty urrejtje djalë! Pse e fryn popullin. Gërricu, flasim tani për tani, jo të gërricemi për publikun. Aq do populli jonë.

Jul Deda: Ej publik i dashur mos e shani Rozën.

Roza Lati: O karagjoz, mbaj mendjen dhe kujdes kur flet.

Jul Deda: Mos më çaj kokën mua dhe mos i jep gojës tani. Do të zihesh me mua ti, do të marrësh audiencë nga unë, nga Shkodra.

Roza Lati: Unë mund të kem më shumë audiencë se ty, kështu që këtu ia fut kot në rregull.

Jul Deda: Ik o Roza ik!

Roza Lati: Çfarë e ke këtë arrogancë, kujt i flet kështu se s’je as vëllai, as baba im. Të respektoj thinjat kështu që mbaj veten.

Artikulli paraprakSkandali/ Çoi 3-vjeçarin drejt vdekjes, vajza e doktorit Xhaxho nuk kishte licencë
Artikulli tjetërEgla dhe Ilnisa në “luftë” pasi në shtëpi vidhen…(Video)