Parlamenti miraton buxhetin mes kaosit, mbyllet seanca

Parlamenti miratoi buxhetin e vitit 2024 me 74 vota pro, teksa Kuvendi ishte mes kaosit dhe tensionit.

Advertisements

Seanca parlamentare u mbyll nga kryetarja Lindita Nikolla.

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakVijon me tensione situata në Kuvend, plasin shashkat dhe tymueset
Artikulli tjetërÇështja Gërdeci, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën për të dëshmuar