I fundit! Sulm kibernetik në disa faqe online të institucioneve qeveritare, hakerohet KLSH, Tatimet dhe ILDKPKI

Prej disa ditësh disa institucione qeveritare kanë rënë pre e sulmeve kibernetike. Pas faqes së Kuvendit, sot janë jashtë funksionet edhe faqet online të KLSH, Tatimeve dhe ILDKPKI.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprakTërmet i fuqishëm në Turqi, sa ishte magnituda
Artikulli tjetërGjykata e Lartë ktheu në Apel për rishqyrtim çështjen e vulës së PD, reagon avokati i Berishës