Tërmet i fuqishëm në Turqi, sa ishte magnituda

Mëngjesin e sotëm, Turqia është zgjuar nga lëkundjet e një tërmeti me magnitudë 5 ballë.

Advertisements

Tërmeti i fuqishëm, u raportua pak më parë në juglindje të qytetit të Antiyaman.
Ende nuk ka informacione për deme apo viktima.

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë, u konfliktuan për dhuratat e Krishtlindjes, vëllai vret motrën e tij
Artikulli tjetërI fundit! Sulm kibernetik në disa faqe online të institucioneve qeveritare, hakerohet KLSH, Tatimet dhe ILDKPKI