E rëndë! Gjendet pa shenja jete shqiptari, zbardh detajet e para

Raportohet se një person është gjetur pa shenja jete të premten rreth orës 17:25 në fshatin Berevce, në Shtërpcë.

Advertisements

Sipas raportit 24 orësh bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Po ashtu sipas raportit thuhet se rasti është cilësuar si “vdekje e dyshuar”.

Advertisements

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës u lirohet familjareve.

Artikulli paraprakE rëndë, autobusi përfundon në luginë, 3 të vdekur dhe 19 të plagosur
Artikulli tjetërJa kush janë funksionarët e shtetit të vënë nën hetim për dosjen “Beqaj”, ja akuzat dhe çfarë u konfiskoi SPAK