Ramadani festoi kualifikimin në Euro 2024 me bluzën me Adem Jasharin, tërbohen mediat serbe: Skandaloze!

Shqipëria ka shkuar në Euro 2024 me një paraqitje bindëse në kualifikueset e këtij turneu, duke qenë protagoniste që nga ndeshjet e muajit qershor e më tutje.

Advertisements

Pas fitores së djeshme ndaj Moldavisë, Ylber Ramadani është paraqitur para mediave me bluzë me foton e komandantit legjendar Adem Jashari.

Por ky gjest i mesfushori shqiptar duket se i ka rënë pak rëndë serbëve. Mediat serbe e kanë qujatur këtë gjest skandaloz dhe të tmerrshëm.

Advertisements

“Festë skandalozë, futbollisti shqiptar ka festuar kualifikimin ën Euro 2024 me një bluzë me terroristin, shqiptar Adem Jasari”, është titulli i Kurir.

Artikulli paraprakToke këtu! Sylvinho u hidhet në qafë tifozëve nga gëzimi (VIDEO VIRALE)
Artikulli tjetërBëhuni gati, Bajrami paralajmëron, çfarë do të ndodhë të hënën?