Bëhuni gati, Bajrami paralajmëron, çfarë do të ndodhë të hënën?

Nedim Bajrami paralajmëron se pas ndeshjes së të hënës do të nisë festa e vërtetë për kualifikimin.

Advertisements

“Kemi një tjetër ndeshje të rëndësishme të hënën në Tiranë dhe pastaj… kaos, vetëm kaos.

Kaq mund të them”, thotë Bajrami, teksa Asllani ka gati batutën, duke thënë se numri 10 e ekzagjeron gjithmonë…

Advertisements

Artikulli paraprakRamadani festoi kualifikimin në Euro 2024 me bluzën me Adem Jasharin, tërbohen mediat serbe: Skandaloze!
Artikulli tjetërAksident me vdekje në aksin Fier-Lushnjë! Automjeti del nga rruga, ndërron jetë 26-vjeçari