Toke këtu! Sylvinho u hidhet në qafë tifozëve nga gëzimi (VIDEO VIRALE)

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho është arkitekti që dërgoi Shqipërinë në “EURO 2024”.

Advertisements

Entuziazmi i brazilianit ishte i papërmbajtshëm jo vetëm me futbollistë dhe pjesëtarët e stafit,

por edhe me tifozët pas fundit të ndeshjes në Moldavi.

Advertisements

Videoja po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Artikulli paraprakPërplasen dy trena në Serbi, deri më tani regjistrohen 20 të plagosur
Artikulli tjetërRamadani festoi kualifikimin në Euro 2024 me bluzën me Adem Jasharin, tërbohen mediat serbe: Skandaloze!