Rama “shpërblen” administratën: E hëna pushim!

Qeveria ka vendosur që dita e hënë, 27 nëntor, të jetë ditë pushimi për punonjësit e administratës shtetërore.

Advertisements

Artikulli paraprakU arrestua nga SPAK, e shkuara kriminale e Gërmizit: Grabiti bankën që duhej të ruante, kunati iu vra në “aksion”
Artikulli tjetërE bujshme/ CR7 dhe Benzema në të njëjtën skuadër, Premier League rikthen yjet në Evropë