Pritë dhe plumba mes policisë dhe trafikantëve! 6 të vdekur

Në Meksikë, tre oficerë policie dhe tre anëtarë të një grupi narkotikësh u vranë në fund të një shkëmbimi zjarri në qytetin e Zacateca.

Advertisements

Sekretari i përgjithshëm i qeverisë, Rodrigo Reyes Muguerza, tha se oficerët e policisë u zunë pritë.

Killerat e vrarë, raportojnë autoritetet janë dy burra dhe një grua, të arrestuar javë më parë dhe të liruar më pas nga një gjykatës federal.

Advertisements

Artikulli paraprakTragjike në spitalet e Gazës, nuk kanë energji elektrike, pacientët dhe foshnjat po vdesin
Artikulli tjetërA iu dha siç duhet ndihma e parë Dwamenës? Ja si përgjigjet koordinatori i Kryqit të Kuq