Po riparonte një defekt, ndërron jetë elektricisti!

Një elektricist që po punonte për të riparuar një defekt ka ndërruar jetë.

Advertisements

Ngjarja e rënë ka ndodhur në fshatin Muçan të Elbasanit.

Vijon..

Advertisements

Artikulli paraprakSërish dhunë në kopshtet e Tiranës? Përfundojnë në spital dy të mitur
Artikulli tjetër“Është magjistreçkë kjo”/ Çfarë ndodhi midis Gerti dhe Esmasë në polici, që “e detyroi” të kthehet tek Kastrioti? I bie të fikët kur dëgjon…