Nuk kursehen, Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji ndajnë momente nga shtrai (VIDEO)

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi e duket se dyshja kanë vendosur ta shijojnë publikisht lidhjen e tyre.

Advertisements

Këtë herë ishte Kreshniku ai i cili ndau një video nga shtrati me partneren e tij. Dafina shihet teksa hidhet në krevat, por mesa duket Kreshniku nuk është aspak i lumtur për këtë, i cili në fund të videos dëgjohet të thotë: “Boll tani boll”.

“7:30 e paradites. Fëmijë i gëzuar“, duke iu referuar kështu Dafinës.

Advertisements

Artikulli paraprak“23 kryebashkiakë përballë SPAK”/ Lista e Plotë nga Vangjush Dako “i paprekshmi” tek Kreshnik Hajdari
Artikulli tjetërTjetër incident në një kopsht në Elbasan, 5-vjeçarja përfundon në spital