Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari

Këtë të martë (21 Nëntor) monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Advertisements

Dollari amerikan këmbehet me 95.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119.4 lekëve.

Advertisements

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 107.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Artikulli paraprakParashikimi i motit për sot, 21 nëntor 2023
Artikulli tjetër“Shqiponjat drejt Berlinit”, ja cilat janë 20 kombëtaret e kualifikuara në “EURO 2024” deri më tani