E rëndë në Fier/ Gjendet i vrarë me armë zjarri brenda automjetit 39-vjeçari

Rreth orës 11:20, në një automjet tip “Volkswagen”, të parkuar në anë të rrugës, në fshatin Daullas, është gjetur i pajetë, shtetasi J. B., 39 vjeç, banues në Tiranë.

Advertisements

Nga veprimet e deritanishme, dyshohet se 39-vjeçari është vetëvrarë me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku kanë gjetur një armë zjarri pistoletë dhe një gëzhojë të fishekut të saj.

Advertisements

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po vijon veprimet hetimore për të sqaruar rrethanat e ngjarjes

Artikulli paraprakTrupi u gjet i dekompozuar në Xarrë, flet motra e Adnant Jaupit: I shkëpuste lidhjet për 2-3 muaj, s’e kishim denoncuar
Artikulli tjetërBllokojnë rruga Thumanë-Kashar, protestuesit kërkojnë ndihmë nga shteti