E RËNDË/ Ishte duke performuar në skenë, humb jetën këngëtari i njohur (Video)

Këngëtari Michael Benjamin, i njohur ndryshe me emerin e artit Mikaben, humbi jetën mbrëmjen e djeshme gjatë performancës së tij në një konver në Accor Arena në Paris.

Advertisements

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e bëri menaxheri i koncertit. Benjamin u nda nga jeta në moshën 41-vjeçari pasi teksa ishte duke performuar në skenë më grupin muzikor Haitian, Kmpa Carimi, papritur u ndje keq.

Menjëherë atij ju dha ndihma e parë, mirëpo nuk arriti të mbijetonte. Koncerti u ndërpre menjëherë, ndërkohë sipas videove të publikuara në rrjet shihet teksa këngëtari u rrëzua papritur teksa po largohej nga skena.

Advertisements

Artikulli paraprak“I numëroheshin damarët, ishte borë i bardhë”, nëna kujton momentin kur adoptoi djalin: Ishte në një krevat të vetmuar, nuk lëvizte
Artikulli tjetër“Takime emocionuese dhe shumë tërheqëse”, çfarë parashikojnë yjet për shenjat e Horoskopit