“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka paralajmëruar protesta të fuqishme.

Advertisements

Meta shprehet se shqiptarët po vidhen çdo ditë pa pushim dhe pa mëshirë ndërsa shton se çmimet do të bien kur populli të ngrihet.

Advertisements

“Shqiptarët po vidhen pa pushim dhe pamëshirë. Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet. Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme!”, shkruan Meta.

Artikulli paraprakHoroskopi për sot, e enjte 17 gusht 2022
Artikulli tjetërMoti në vend/ Temperatura të larta dhe kthjellime, por ja çfarë ndodh pas orëve të pasdites së sotme