Pas plumbave makina përfundoi në kanal, dalin pamjet nga atentati në Vlorë

Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes pas atentatit në Vlorë.

Advertisements

Makina ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Advertisements

Lajmi në përditësim…

Artikulli paraprakAtentat në Vlorë, dyshohet për viktima
Artikulli tjetërRëndohet bilanci/ Atentat i mirëorganizuar me dy të vrarë në Vlorë dhe një i plagosur, bllokohet autostrada, autorët qëlluan me breshëri kallashnikovi