Atentat në Vlorë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Panaja në Vlorë.

Advertisements

Sipas news 24 dyshohet për v iktima.

Mësohet se është qëlluar me a rmë drejt një automjeti në lëvizje.

Advertisements

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e atentatit.

Artikulli paraprakBabai shkon për të pirë dhe mbyll djalin në makinë, 3-vjeçari ndërron jetë nga nxehtësia
Artikulli tjetërPas plumbave makina përfundoi në kanal, dalin pamjet nga atentati në Vlorë