“Jam e frikësuar”, Armina Mevlani bën deklaratën e papritur

Bukuroshja Armina Mevlani di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes! Së fundmi, ajo ka zhvilluar një “Ask me a question” ku i ka kthyer përgjigje ndjekësve të saj.

Advertisements

Mirëpo, dikush e ka pyetur nëse ajo ka menduar që të bëjë zvogëlimin e gjoksit.

Armina ka zbuluar se e ka konsideruar në të ardhmen këtë gjë.

Advertisements

“E kam konsideruar absolutisht, në të ardhmen sepse kam skoliozë. Por jam vërtetë e frikësuar nga çdo lloj operacioni në përgjithësi” – ka shkruar bukuroshja.

Artikulli paraprakKrimi në familje, bashkëshorti vrau me thikë gruan e tij në Elbasan, arrestohet dhe vëllai i viktimës
Artikulli tjetërTeknologjia e re në aeroportin e Rinasit, ja si do të bëhet kalimi i pasaportave nga sot