Teknologjia e re në aeroportin e Rinasit, ja si do të bëhet kalimi i pasaportave nga sot

Një teknologji e re për leximin e pasaportave do të aplikohet duke nisur nga 1 gushti në terminalin e ri

Advertisements

të aeroportit të Rinasit.

Advertisements

Në fotografi shihni pajisjet që janë bërë gati për të pritur pasagjerët me pasaporta shqiptare, amerikane, europiane, kanadeze dhe britanike,

të cilët nuk do të kenë më kontaktin me policin.

Artikulli paraprak“Jam e frikësuar”, Armina Mevlani bën deklaratën e papritur
Artikulli tjetërVijon vala e të nxehtit/ Thatësira më e madhe në 70 vjet, këto shtete ndezin alarmin