“Gazetarë të degjeneruar”/ Artan Hoxha i kthehet keq nënkomisares së Elbasanit: Nepërka paska dalë nga kafazi!

Gazetarët Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me sulmin që nënkomisarja e Elbasanit Anisa Kostani u bëri mediave në lidhje me vrasjet e Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djeshme. Me anë të një postimi në Instagram, Kostani ka sulmuar gazetarët, që sipas saj vetëm sa hedhin poshtë punën e Policisë së Shtetit.

Advertisements

Gazetari Hoxha me anë të një postimi në Facebook, ka ironizuar postimin e saj duke shkruar se nepërka e verdhë e saj ka dalë nga kafazi për të pickuar gjithë gazetarët e Elbasanit.

Postimi i Hoxhës:

Advertisements

Aldi Hilmi Kozaria gjej vrime ku te futesh!!!
Sapo me njoftuan se neperka e verdhe e asaj bjondes, paska dale nga kafazi dhe do helmoje gjithe gazetaret e Elbasanit

Artikulli paraprakKëmbimi valutor, 19 gusht 2022/ Ja sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja
Artikulli tjetërRithemelimi shton sulmet ndaj qeverisë, nxjerr në skenë tenderin 11 mln euro për pistë garash me makina në Elbasan: Qeveria, shpenzime luksi në kohë krize