Gjendet i var ur në bur gun “313” i bur gosuri(EMRI)

Një i burg osur i ka dhënë fund jetës në bu rgun 313 në Tiranë.

Advertisements

News24 raporton se i bur gosuri Bilbil Hasani, 43-vjeç nga Kukësi dhe banues në Kamëz qëndronte në parabu rgim, në pritje të dë nimit.

Hasani ishte arr estuar në vitin 2019 per kryerjen e veprës penale “vjedhje”.

Advertisements

VIJON …

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprak“T’i tregojmë kësaj organizate maf ioze se durimi ka kapërcyer çdo kufi”, Meta me thirrje të fortë për shqiptarët
Artikulli tjetërO*gji dhe skena të turpshme nga femra laku riq, Princi Andrew s’i ndal festat e çmendura(Foto)