Romeo dhe Elvisi maskohen si ‘fantazmë’ dhe trembin Merin, plasin të qeshurat në shtëpinë e BBV3

Përtej debateve banorët e shtëpisë Big Brother Vip Albania edicioni i tretë, kanë kaluar disa momente humori.

Advertisements

Ka qënë aktori Romeo Veshaj dhe gazetari i kronikës Elvis Myrtaj të cilët janë mbuluar me nga një çarçaf dhe janë drejtuar nga krevati i astrologes Meri Shehu.

Ulërimat e kësaj të fundit kanë shkaktuar të qeshura tek banorët të cilët kanë vazhduar të ngacmojnë njëri tjetrin.

Advertisements

Artikulli paraprak“Motra ime me kancer nuk duhet të operohej për 7 vite”- flet vëllai i viktimës 28-vjeçare
Artikulli tjetërErjola shpërthen në lot: “Jam nën ndikimin e magjisë së zezë”/ Reagon Kevina për ta mbrojtur